;

Ngrohese Kooper

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Ngrohese Kooper e dila do të ngrohë menjëherë mjedisin, duke ju lejuar të zgjidhni midis dy fuqive të ndryshme operative, 1000W dhe 2000W. E pajisur me një sistem sigurie, do ta bëjë çdo moment relaksi më të sigurt. Për të rritur efikasitetin e ngrohësit të ventilatorit këshillohet të aktivizoni rrotullimin e pajisjes. Nxehtësia do të shpërndahet në mënyrë më të barabartë në të gjithë dhomën. Funksioni i ajrit të ftohtë dhe të nxehtë. Dimensionet: 24 x 19 x 54 cm. Gjatësia e kabllit: 1.6m. Tensioni: 220-240V.
Sasia
Raporto

Kodi: #75571

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ngrohese Kooper e dila do të ngrohë menjëherë mjedisin, duke ju lejuar të zgjidhni midis dy fuqive të ndryshme operative, 1000W dhe 2000W. E pajisur me një sistem sigurie, do ta bëjë çdo moment relaksi më të sigurt. Për të rritur efikasitetin e ngrohësit të ventilatorit këshillohet të aktivizoni rrotullimin e pajisjes. Nxehtësia do të shpërndahet në mënyrë më të barabartë në të gjithë dhomën. Funksioni i ajrit të ftohtë dhe të nxehtë. Dimensionet: 24 x 19 x 54 cm. Gjatësia e kabllit: 1.6m. Tensioni: 220-240V.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.