;

Grirese Mishi

(0 Vleresime)

9,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Grirese e fuqishme mishi Sonifer, modeli: SF-5009. Shijoni qoftet apo cdo produkt tjeter mishi te pergatitur vete ne shtepi pa asnje mundim me kete grirese profesionale mishi. Me tehe prerese celiku. Ndertuar nga material i inoxi vjen se bashku me 3 disqe per grirje sipas deshires. Ju mund te pergatisni edhe salcicet e shijshme te bera ne shtepi pasi permban edhe aksesorin per mbushjen e tyre Me pjese qe cmontohen lehte c'ka ndihmon edhe ne pastrim. Punon me zhurme mjafte te ulet. Fuqia: 3000 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Grirese e fuqishme mishi Sonifer, modeli: SF-5009. Shijoni qoftet apo cdo produkt tjeter mishi te pergatitur vete ne shtepi pa asnje mundim me kete grirese profesionale mishi. Me tehe prerese celiku. Ndertuar nga material i inoxi vjen se bashku me 3 disqe per grirje sipas deshires. Ju mund te pergatisni edhe salcicet e shijshme te bera ne shtepi pasi permban edhe aksesorin per mbushjen e tyre Me pjese qe cmontohen lehte c'ka ndihmon edhe ne pastrim. Punon me zhurme mjafte te ulet. Fuqia: 3000 W.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.