;

Llambe LED

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Llambe LED modeli: K-688. Nje llampe shume e vecante e cila punon me bateri te rikarikueshme. E pershtatshem per t'a vendosur kudo: festa, bankete, shtepi, lokale, makine etj. Reflekton 3 lloje ngjyrash: te kuqe, blu dhe jeshile. Fuqia: 3W. Dimensionet: 55 x 55mm.
Sasia
Raporto

Kodi: #75338

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Llambe LED modeli: K-688. Nje llampe shume e vecante e cila punon me bateri te rikarikueshme. E pershtatshem per t'a vendosur kudo: festa, bankete, shtepi, lokale, makine etj. Reflekton 3 lloje ngjyrash: te kuqe, blu dhe jeshile. Fuqia: 3W. Dimensionet: 55 x 55mm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.