;

Jelek Me Ngrohje

(0 Vleresime)

2,590 Lekë 2,990 Lekë (-13%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Jelek me ngrohje me karikim. Ndërkohë që stina e dimrit po afron, dizajnuesit kanë prodhuar jelekun më special të bërë ndonjëherë, i cila mund t'ju ngrohë. Jeleku mund të ofrojë temperaturën që ju dëshironi në vetëm 1 minute. Jelekun mund ta lidhni me powerbank në kabllon USB që gjendet në xhep dhe duke shytpur butonin në anën e majtë ju aktivizoni ngrohjen. Mund t'a mbani veshur ne cdo kohe: ne pune, gjat aktiviteteve sportive si ne biciklete, ne hiking etj. 80% material elastik + 20% pambuk. Jeleku me ngrohje lehtëson simptomat e dhimbjes se kyçeve, lodhjen e shpinës dhe transmeton nxehtësi në një zonë të gjerë. 4 elementë të integruar të ngrohjes me fibra karboni te cilat nxehen shpejt, ndihmojnë në nxitjen e qarkullimit të gjakut dhe japin lehtësim për muskujt, shpatullat dhe shpinën. Thuajini lamtumire te ftohtit te acarte.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Jelek me ngrohje me karikim. Ndërkohë që stina e dimrit po afron, dizajnuesit kanë prodhuar jelekun më special të bërë ndonjëherë, i cila mund t'ju ngrohë. Jeleku mund të ofrojë temperaturën që ju dëshironi në vetëm 1 minute. Jelekun mund ta lidhni me powerbank në kabllon USB që gjendet në xhep dhe duke shytpur butonin në anën e majtë ju aktivizoni ngrohjen. Mund t'a mbani veshur ne cdo kohe: ne pune, gjat aktiviteteve sportive si ne biciklete, ne hiking etj. 80% material elastik + 20% pambuk. Jeleku me ngrohje lehtëson simptomat e dhimbjes se kyçeve, lodhjen e shpinës dhe transmeton nxehtësi në një zonë të gjerë. 4 elementë të integruar të ngrohjes me fibra karboni te cilat nxehen shpejt, ndihmojnë në nxitjen e qarkullimit të gjakut dhe japin lehtësim për muskujt, shpatullat dhe shpinën. Thuajini lamtumire te ftohtit te acarte.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.