;

Jastek Udhetimi 2 ne 1

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Jastek per udhetim dhe maske per syte 2 ne 1. Mbeshtetes qafe i dizajnuar posacerisht per t'iu siguruar rehati dhe komoditet gjate udhetimit. Perbehet nga material pellushi. Pershtatet me lehtesi ne pak sekonda, duke ju garantuar që do arrini në destinacion te relaksuar dhe te clodhur. Nje aksesore shume i nevojshem per te gjithe kur udhetojme. Qofte ne makine, autobus apo ne avion ky jastek do te na mbajte qafen drejte dhe syte te mbuluar edhe kur na kap gjumi. Nje dizajn mjaft i vecante me printe sic i shikoni ne foto, pasi keni arritur ne destinacionin qe ishit nisur ju fare lehte mund t'a palosni dhe ta mbyllni me zinxhir. Dimensionet kur eshte i palosur: 15 x 15cm. Dimensionet kur eshte i hapur: 16.5 x 26.7cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #75332

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Jastek

Kontakt

Shperndaje

Jastek per udhetim dhe maske per syte 2 ne 1. Mbeshtetes qafe i dizajnuar posacerisht per t'iu siguruar rehati dhe komoditet gjate udhetimit. Perbehet nga material pellushi. Pershtatet me lehtesi ne pak sekonda, duke ju garantuar që do arrini në destinacion te relaksuar dhe te clodhur. Nje aksesore shume i nevojshem per te gjithe kur udhetojme. Qofte ne makine, autobus apo ne avion ky jastek do te na mbajte qafen drejte dhe syte te mbuluar edhe kur na kap gjumi. Nje dizajn mjaft i vecante me printe sic i shikoni ne foto, pasi keni arritur ne destinacionin qe ishit nisur ju fare lehte mund t'a palosni dhe ta mbyllni me zinxhir. Dimensionet kur eshte i palosur: 15 x 15cm. Dimensionet kur eshte i hapur: 16.5 x 26.7cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.