;

Litar Per Qen

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • I ndertuar nga material mjaft rezistent ndaj terheqjes dhe me kapese te pershtateshme per te gjitha llojet e qaforeve. Materiali sintetik e ben ate lehtesisht te pastrueshem dhe inert ndaj bakterjeve. Fibra sintetike eshte e qendrueshme ndaj keputjes si pasoje e kafshimeve te kafshes. Forma elegante dhe ngjyrat e ndryshme i shtojne atraktivitetin kafshes tuaj. Dy fije te nderthuara qe rrisin dukshmërinë e kafshës suaj në mëngjes herët ose në mbrëmje vonë. Me doreze sfungjeri shume komode. Gjendet ne ngjyre te zeze, portokalli, jeshile, lejla dhe blu. Me gjatesi: 1.5 meter.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

I ndertuar nga material mjaft rezistent ndaj terheqjes dhe me kapese te pershtateshme per te gjitha llojet e qaforeve. Materiali sintetik e ben ate lehtesisht te pastrueshem dhe inert ndaj bakterjeve. Fibra sintetike eshte e qendrueshme ndaj keputjes si pasoje e kafshimeve te kafshes. Forma elegante dhe ngjyrat e ndryshme i shtojne atraktivitetin kafshes tuaj. Dy fije te nderthuara qe rrisin dukshmërinë e kafshës suaj në mëngjes herët ose në mbrëmje vonë. Me doreze sfungjeri shume komode. Gjendet ne ngjyre te zeze, portokalli, jeshile, lejla dhe blu. Me gjatesi: 1.5 meter.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.