;

Kapele Per Qenusha

(0 Vleresime)

390 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Këto kapele te lezetshme dielli janë projektuar posaçërisht për qenin tuajin. Me një rrip të rregullueshëm për të siguruar përshtatje perfekte dhe është krijuar për të mbrojtur kafshët shtëpiake koka dhe sytë nga dielli. I përshtatshëm për kafshë shtëpiake të vogla, të mesme dhe të mëdha. Dhurata perfekte për qenin tuaj të dashur të përkëdhelur. Rrip i rregullueshëm me litar elastik të qafës. Masat dhe ngjyrat sic i shihni ne foto.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Këto kapele te lezetshme dielli janë projektuar posaçërisht për qenin tuajin. Me një rrip të rregullueshëm për të siguruar përshtatje perfekte dhe është krijuar për të mbrojtur kafshët shtëpiake koka dhe sytë nga dielli. I përshtatshëm për kafshë shtëpiake të vogla, të mesme dhe të mëdha. Dhurata perfekte për qenin tuaj të dashur të përkëdhelur. Rrip i rregullueshëm me litar elastik të qafës. Masat dhe ngjyrat sic i shihni ne foto.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.