;

Tas Ushqimi Per Kafshe Shtepiake

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Tas ushqimi i palosshem per kafshet tuaja shtepiake. Mund të përdoret si tas ushqimi ose uji. Të bëra nga material fleksibël me cilësi të lartë, 100% pa plumb. E sigurt dhe e lehtë për t'u pastruar. E qëndrueshme, e ripërdorshme dhe eko-miqësore, e lehtë për ruajtje dhe transport. Tasat përfshijnë kapëse që përputhen me ngjyren dhe mund të kapen në rripin e cantes ose vendndodhjeve të tjera, shumë të përshtatshme për ecje, udhëtime dhe kampe. Gjendje ne ngjyra te ndryshme: te kuqe, te verdhe, blu, jeshile etj. Kakaciteti: 1 liter.
Sasia
Raporto

Kodi: #75260

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Tas ushqimi i palosshem per kafshet tuaja shtepiake. Mund të përdoret si tas ushqimi ose uji. Të bëra nga material fleksibël me cilësi të lartë, 100% pa plumb. E sigurt dhe e lehtë për t'u pastruar. E qëndrueshme, e ripërdorshme dhe eko-miqësore, e lehtë për ruajtje dhe transport. Tasat përfshijnë kapëse që përputhen me ngjyren dhe mund të kapen në rripin e cantes ose vendndodhjeve të tjera, shumë të përshtatshme për ecje, udhëtime dhe kampe. Gjendje ne ngjyra te ndryshme: te kuqe, te verdhe, blu, jeshile etj. Kakaciteti: 1 liter.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.