;

Parzmore për Kafshe Shtepiake

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Parzmore kaq e bukur për kafshet tuaja shtepiake. E bërë nga rrjetë ajri e butë dhe e ajrosshme, kjo parzmore e lehtë është e përkryer për shëtitje gjatë gjithë vitit. Shumë e rehatshme në qafën e qenve tuaj, dhe rripi i gjoksit është i rregullueshëm për një përshtatje të lehtë. Dy shiritat neon në të dyja anët e kësaj parzmore rrisin dukshmërinë e kafshës suaj në mëngjes herët ose në mbrëmje vonë. Specifikimet: ngjyrat ne gjendje: e zezë, blu, e kuqe, roze, portokalli, blu marine. Materiali: Poliestër. Gjatësia e rripit: 1.5m. Madhësia: S: Gjoks: 30-34cm i përshtatshëm për macet, qentë e vegjël, këlyshët me peshë rreth 1.5-3kg. M: Gjoks: 35-40cm i përshtaten qenve të vegjël, këlyshët peshojnë rreth 3-5 kg. L: Gjoks: 41-46cm përshtaten qentë e vegjël, këlyshët peshojnë rreth 5-7kg. XL: Gjoks 47-52cm i përshtaten qenve të vegjël, këlyshët peshojnë rreth 7-10kg.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Parzmore kaq e bukur për kafshet tuaja shtepiake. E bërë nga rrjetë ajri e butë dhe e ajrosshme, kjo parzmore e lehtë është e përkryer për shëtitje gjatë gjithë vitit. Shumë e rehatshme në qafën e qenve tuaj, dhe rripi i gjoksit është i rregullueshëm për një përshtatje të lehtë. Dy shiritat neon në të dyja anët e kësaj parzmore rrisin dukshmërinë e kafshës suaj në mëngjes herët ose në mbrëmje vonë. Specifikimet: ngjyrat ne gjendje: e zezë, blu, e kuqe, roze, portokalli, blu marine. Materiali: Poliestër. Gjatësia e rripit: 1.5m. Madhësia: S: Gjoks: 30-34cm i përshtatshëm për macet, qentë e vegjël, këlyshët me peshë rreth 1.5-3kg. M: Gjoks: 35-40cm i përshtaten qenve të vegjël, këlyshët peshojnë rreth 3-5 kg. L: Gjoks: 41-46cm përshtaten qentë e vegjël, këlyshët peshojnë rreth 5-7kg. XL: Gjoks 47-52cm i përshtaten qenve të vegjël, këlyshët peshojnë rreth 7-10kg.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.