;

Furçë Dhëmbësh Për Qen

(0 Vleresime)

350 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Me kete loder prej silikoni, qeni juaj mund të argëtohet dhe të pastrojë dhëmbët në të njëjtën kohë. Ka një dizajn unik ne forme kaktusi që e bën atë më tërheqës për qentë. Shoket tuaj me te mirë me gëzof mund të përtypë lodrën ndërsa dhembezat e silikonit masazhojnë butësisht mishrat e dhëmbëve dhe i pastrojne ato. Bërë nga një material silikoni i butë dhe i qëndrueshëm, pa toksina. Ka një baze me vakum praktik në pjesën e poshtme që ju lejon të instaloni lodrën e pastrimit të dhëmbëve në dysheme ose mur. Kjo lodër silikoni mund të ndihmojë në relaksimin dhe qetësimin e qenushit tuaj kur është vetëm në shtëpi, duke e lejuar atë të zhvillojë aftësitë e tij njohëse. Në të mund të vendosni gjalpë kikiriku ose pastë dhëmbësh për qen. Ngjyra te ndritshme. Mund të përdoret nga të gjitha racat.
Sasia
Raporto

Kodi: #75248

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Me kete loder prej silikoni, qeni juaj mund të argëtohet dhe të pastrojë dhëmbët në të njëjtën kohë. Ka një dizajn unik ne forme kaktusi që e bën atë më tërheqës për qentë. Shoket tuaj me te mirë me gëzof mund të përtypë lodrën ndërsa dhembezat e silikonit masazhojnë butësisht mishrat e dhëmbëve dhe i pastrojne ato. Bërë nga një material silikoni i butë dhe i qëndrueshëm, pa toksina. Ka një baze me vakum praktik në pjesën e poshtme që ju lejon të instaloni lodrën e pastrimit të dhëmbëve në dysheme ose mur. Kjo lodër silikoni mund të ndihmojë në relaksimin dhe qetësimin e qenushit tuaj kur është vetëm në shtëpi, duke e lejuar atë të zhvillojë aftësitë e tij njohëse. Në të mund të vendosni gjalpë kikiriku ose pastë dhëmbësh për qen. Ngjyra te ndritshme. Mund të përdoret nga të gjitha racat.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.