;

Dush Per Kafshet 2 ne 1

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Dush dhe furce per pastrimin e kafsheve 2 ne 1, i duhuri per ju qe keni kafshe ne shtepi dhe duhet te kujdeseni per higjenen e tyre, me dhembeza silikoni per te pastruar ato te cilet u japin ne te njeten kohe edhe ndjesine e masazhit. Me vend per te mbajtur solucionin lares. Dimensionet: 12 x 8cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #75243

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Dush dhe furce per pastrimin e kafsheve 2 ne 1, i duhuri per ju qe keni kafshe ne shtepi dhe duhet te kujdeseni per higjenen e tyre, me dhembeza silikoni per te pastruar ato te cilet u japin ne te njeten kohe edhe ndjesine e masazhit. Me vend per te mbajtur solucionin lares. Dimensionet: 12 x 8cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.