;

Boks me Bluetooth L8

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Boks Wireless Speaker, modeli: L8. Prodhuar per te qene boksi me Bluetooth me i fuqishem, bas te fuqishem dhe audio me kualitet te larte. Bateria e madhe 1200mAh ju mundeson deri ne 90-130 minuta degjim. Boksi është i papërshkueshëm nga uji, i cili i reziston çdo moti dhe madje edhe festave më epike të pishinës. Gjithashtu me mikrofon te integruar per t'u pergjigjur telefonatave. Versioni wireless: 4.2. Punon deri ne distancen 10m. Me hyrje Aux 3.5mm. Funksione: BT/USB/TF/AUX/FM. Gjendet ne 5 ngjyra te ndryshme.
Sasia
Raporto

Kodi: #75216

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks Wireless Speaker, modeli: L8. Prodhuar per te qene boksi me Bluetooth me i fuqishem, bas te fuqishem dhe audio me kualitet te larte. Bateria e madhe 1200mAh ju mundeson deri ne 90-130 minuta degjim. Boksi është i papërshkueshëm nga uji, i cili i reziston çdo moti dhe madje edhe festave më epike të pishinës. Gjithashtu me mikrofon te integruar per t'u pergjigjur telefonatave. Versioni wireless: 4.2. Punon deri ne distancen 10m. Me hyrje Aux 3.5mm. Funksione: BT/USB/TF/AUX/FM. Gjendet ne 5 ngjyra te ndryshme.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.