;

Boks me Bluetooth

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Boks bluetooth, 3 inch, modeli: ML-328. Ideale per festat karaoke me miqte dhe familen tuaj. Ka vend për USB dhe kartë memorie dhe fish Aux, kjo lejon të lidhesh edhe me pajisje që nuk kanë Bluetooth ose të merrni muzike diku tjetër përveç se në internet. Mund te lidhet me BT, USB, TF, MIC, AUX. Me fuqi qe i jep mundësi boksit të ketë volum të lartë. Ju mundeson 6 ore kohe degjimi pas karikimit te plote. Ka një panel kontrolli në boks të integruar, për volumin e muzikes. Me drite LED shumengjyreshe per ti dhene atmosferes se festes nje tjeter emocion. Dimensionet: 9 x 12 x 16cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #75165

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks bluetooth, 3 inch, modeli: ML-328. Ideale per festat karaoke me miqte dhe familen tuaj. Ka vend për USB dhe kartë memorie dhe fish Aux, kjo lejon të lidhesh edhe me pajisje që nuk kanë Bluetooth ose të merrni muzike diku tjetër përveç se në internet. Mund te lidhet me BT, USB, TF, MIC, AUX. Me fuqi qe i jep mundësi boksit të ketë volum të lartë. Ju mundeson 6 ore kohe degjimi pas karikimit te plote. Ka një panel kontrolli në boks të integruar, për volumin e muzikes. Me drite LED shumengjyreshe per ti dhene atmosferes se festes nje tjeter emocion. Dimensionet: 9 x 12 x 16cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.