;

Prozhektor LED

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Prozhektor LED. Punon me energji elektrike. Ideal per ndricimin ne ambientet tuaja, mjaft praktik dhe ju jep mundesine te orientoni ndricimin ku te deshironi. Drite me intensitet te larte. Fuqia: 10 W / 230 V (COB LED). Këndi i rrezatimit 100 °. Me sensor lëvizjeje. Permasat: 11.6 x 17.2 x 10.5cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #75152

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Prozhektor LED. Punon me energji elektrike. Ideal per ndricimin ne ambientet tuaja, mjaft praktik dhe ju jep mundesine te orientoni ndricimin ku te deshironi. Drite me intensitet te larte. Fuqia: 10 W / 230 V (COB LED). Këndi i rrezatimit 100 °. Me sensor lëvizjeje. Permasat: 11.6 x 17.2 x 10.5cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.