;

Organizues Sirtari

(0 Vleresime)

750 Lekë 990 Lekë (-24%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Organizoni hapesirat e sirtareve dhe artikujve brenda tyre mjeshterisht me keto organizuese. Vendoset e lehte ne cdo sirtar. Ne forme rombesh te vogla te cilat mund te prihen ne madhesi te ndryshme duke i'u pershtatur vendit ku deshironi t'i vendosni. Material i qëndrueshëm, fleksibël, i fortë në përdorim dhe jo i lehtë për t’u thyer. I pershtatshem per aksesore zbukurimi, mbathje, çorape, kozmetike, ilaçe etj. Organizoni sirtarin tuaj ne menyren me te shpejte dhe praktike dhe shnderrojeni ate ne nje hapesire ??te organizuar mirë, lehtësisht të arritshme dhe duke i mbajtur gjërat tuaja të ndara mire.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Organizoni hapesirat e sirtareve dhe artikujve brenda tyre mjeshterisht me keto organizuese. Vendoset e lehte ne cdo sirtar. Ne forme rombesh te vogla te cilat mund te prihen ne madhesi te ndryshme duke i'u pershtatur vendit ku deshironi t'i vendosni. Material i qëndrueshëm, fleksibël, i fortë në përdorim dhe jo i lehtë për t’u thyer. I pershtatshem per aksesore zbukurimi, mbathje, çorape, kozmetike, ilaçe etj. Organizoni sirtarin tuaj ne menyren me te shpejte dhe praktike dhe shnderrojeni ate ne nje hapesire ??te organizuar mirë, lehtësisht të arritshme dhe duke i mbajtur gjërat tuaja të ndara mire.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.