;

Stilolaps Masazhues

(0 Vleresime)

790 Lekë 1,490 Lekë (-47%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Stliolaps masazhues, modeli: LH-618. Nje pajisje ne formen e nje stilolapsi, dizajn ky i ndertuar per t’ja u bere perdorimin sa me praktik. Stilolapsi masazhues multifunksional do te behet terapia juaj personale dhe fizike e paharrueshme. Pa gjilpëra dhe përqëndrohet lehtësisht në zonat e dhimbjes. I sigurt dhe efektiv pa efekte anësore. I përshtatshëm për lehtësimin efektiv të dhimbjes në shpatull, shpinës, bërryl, bel, këmbë, gju, kyçin e këmbës, këmbët, nervat, dhimbjet e muskujve, bërrylit dhe shumë më tepër dhimbje fizike akute dhe kronike. Shërimi i shpatullave të ngrira, Artritit dhe Dhimbjes Neuromuskulare etj. Funskionon me bateri.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Stliolaps masazhues, modeli: LH-618. Nje pajisje ne formen e nje stilolapsi, dizajn ky i ndertuar per t’ja u bere perdorimin sa me praktik. Stilolapsi masazhues multifunksional do te behet terapia juaj personale dhe fizike e paharrueshme. Pa gjilpëra dhe përqëndrohet lehtësisht në zonat e dhimbjes. I sigurt dhe efektiv pa efekte anësore. I përshtatshëm për lehtësimin efektiv të dhimbjes në shpatull, shpinës, bërryl, bel, këmbë, gju, kyçin e këmbës, këmbët, nervat, dhimbjet e muskujve, bërrylit dhe shumë më tepër dhimbje fizike akute dhe kronike. Shërimi i shpatullave të ngrira, Artritit dhe Dhimbjes Neuromuskulare etj. Funskionon me bateri.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.