;

Masazhues per fytyren

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Masazhuesi rulo 2 ne 1 stimulon rrjedhën e gjakut dhe përmirëson thithjen e serumit dhe maskave. Është punuar nga guri jadeite, i cili zvogëlon vijat e holla dhe rrudhat. Vendosni disa pika serumi ose kremi në lëkurë të pastër. Drejtoni butësisht rollerin mbi fytyrën tuaj me presion të përshtatshëm për ju. Por gjithmonë mbani drejtimin lart. Ju gjithashtu mund të masazhoni qafën ose dekoltenë tuaj. Masazhi me te i jep pamje tjeter lekures tuaj, permireson qarkullimin e gjakut dhe redukton zmadhimin e poreve, ruan fytyren nga plakja dhe rrudhat, zbeh njollat ne fytyre, relaxon muskujt, efekt lifting etj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Masazhuesi rulo 2 ne 1 stimulon rrjedhën e gjakut dhe përmirëson thithjen e serumit dhe maskave. Është punuar nga guri jadeite, i cili zvogëlon vijat e holla dhe rrudhat. Vendosni disa pika serumi ose kremi në lëkurë të pastër. Drejtoni butësisht rollerin mbi fytyrën tuaj me presion të përshtatshëm për ju. Por gjithmonë mbani drejtimin lart. Ju gjithashtu mund të masazhoni qafën ose dekoltenë tuaj. Masazhi me te i jep pamje tjeter lekures tuaj, permireson qarkullimin e gjakut dhe redukton zmadhimin e poreve, ruan fytyren nga plakja dhe rrudhat, zbeh njollat ne fytyre, relaxon muskujt, efekt lifting etj.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.