;

Sapuni per stilimin e vetullave

(0 Vleresime)

590 Lekë 990 Lekë (-40%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Aktualisht trendi i vetulles është ai i cili tregon nje vetull sa më të plotë, ndryshe i quajtur “bold look”. Kjo mënyrë në rastin më të shpeshtë realizohet në sallone bukurie dhe njihet me emrin “brow lamination”. Por për ta bërë më të lehtë dhe me më pak shpenzime, egziston ky sapun i cili do t'i beje vetullat tuaja te duken te plota dhe shume bukur, dhe një menyrë tjetër në kushte shtëpie. E përkryer për të gjithe llojet e vetullave, edhe nese keni vetulla te rralla. Eshte kundra ujit. Paketimi vjen dhe me nje furce te perfshire.
Sasia
Raporto

Kodi: #74167

Kategori:Bukuria & Shendeti, Makeup, Sytë

Kontakt

Shperndaje

Aktualisht trendi i vetulles është ai i cili tregon nje vetull sa më të plotë, ndryshe i quajtur “bold look”. Kjo mënyrë në rastin më të shpeshtë realizohet në sallone bukurie dhe njihet me emrin “brow lamination”. Por për ta bërë më të lehtë dhe me më pak shpenzime, egziston ky sapun i cili do t'i beje vetullat tuaja te duken te plota dhe shume bukur, dhe një menyrë tjetër në kushte shtëpie. E përkryer për të gjithe llojet e vetullave, edhe nese keni vetulla te rralla. Eshte kundra ujit. Paketimi vjen dhe me nje furce te perfshire.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.