;

ZINXHIRE PVC PER BORE 10CP

(0 Vleresime)

700 Lekë 950 Lekë (-26%)

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • ZINXHIRE PVC PER BORE 10CP Kujdes!!! Ky produkt nuk është i përshtatshëm për goma makine me disqe hekuri.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

ZINXHIRE PVC PER BORE 10CP Kujdes!!! Ky produkt nuk është i përshtatshëm për goma makine me disqe hekuri.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.