;

Mbrojtese dielli per makine

(0 Vleresime)

790 Lekë 990 Lekë (-20%)

Shitesi: Auto Bebi Gjendja: Ne Stok

  • Mbrojtese dielli per makine, Dizenjuar per ta vendosur ne pjesen perpara xhamit te pare te dritares se makine, Ne kete menyre ajo mbron makinen nga rrezet UV te diellit dhe parandalon nxehjen e makines, Ngjyre metalike, Dimensione: 67 x 142 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbrojtese dielli per makine, Dizenjuar per ta vendosur ne pjesen perpara xhamit te pare te dritares se makine, Ne kete menyre ajo mbron makinen nga rrezet UV te diellit dhe parandalon nxehjen e makines, Ngjyre metalike, Dimensione: 67 x 142 cm.

Auto Bebi

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.