;

Ore elektronike kundër mushkonjave

(0 Vleresime)

1,890 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kjo paisje parandalon kafshimin e mushkonjave pa prodhuar kimikate të dëmshme, aroma ose tym. Ora transmeton vale ultrasonike ne 360 grade. Efekti i rrezes eshte 5 - 10 meter katror. Funksionon me bateri te karikueshme e cila zgjat deri ne 7 dite deri ne karikimin e rradhes. Ora ka nje buton ne anesore e cila sherben per tre faza: 1 - Nese e shypni 1 here, ora ndizet dhe sherben per t'a mbajtur oren jashte ambjenteve te shtepise. 2 - Nese e shypni 2 here, ora eshte aktive gjate kohes qe jeni ne levizje brenda ambjenteve te shtepise. 3 - Nese e shypni 3 here, ora eshte aktive gjate kohes qe jeni duke fjetur. Ndersa kur ju e shtypni 4 here, paisja fiket. Mund t'a mbajne dhe femijet sepse nuk ka asnje efekt anesor. Nuk duhet mbuluar me rroba nderkohe qe paisja eshte ndezur sepse pengon frekuencat. Rezistent ndaj ujit. Vjen ne ngjyren e bardhe dhe te zeze.
Sasia
Raporto

Kodi: #66285

Kategori:Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Kjo paisje parandalon kafshimin e mushkonjave pa prodhuar kimikate të dëmshme, aroma ose tym. Ora transmeton vale ultrasonike ne 360 grade. Efekti i rrezes eshte 5 - 10 meter katror. Funksionon me bateri te karikueshme e cila zgjat deri ne 7 dite deri ne karikimin e rradhes. Ora ka nje buton ne anesore e cila sherben per tre faza: 1 - Nese e shypni 1 here, ora ndizet dhe sherben per t'a mbajtur oren jashte ambjenteve te shtepise. 2 - Nese e shypni 2 here, ora eshte aktive gjate kohes qe jeni ne levizje brenda ambjenteve te shtepise. 3 - Nese e shypni 3 here, ora eshte aktive gjate kohes qe jeni duke fjetur. Ndersa kur ju e shtypni 4 here, paisja fiket. Mund t'a mbajne dhe femijet sepse nuk ka asnje efekt anesor. Nuk duhet mbuluar me rroba nderkohe qe paisja eshte ndezur sepse pengon frekuencat. Rezistent ndaj ujit. Vjen ne ngjyren e bardhe dhe te zeze.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.