;

Vrasese mushkonjash

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Vrasesi eshte miqësore me mjedisin duke mos leshuar toksina apo tym. Nuk ka asnje rrezik per femijet, kafshet shepiake apo edhe per te rriturit. Struktura e tij eshte e fortë dhe e qëndrueshme, perbehet nga materiali i ABS. Perbehet nga nje pjese ose “tabaka” pastruese ne te cilen mblidhen te gjitha mushkonjat apo inseketet e ndryshme ehd emund ta pastroni sa here qe ajo te mbushur me te tilla. Tubat prej alumini jane bere per te vetmen arsyen qe mos te kene kontakt njerezit apo kafshet shtepiake me kete ngrohese. Vret të gjitha llojet e ndryshme të ndryshme të insekteve. Lehtë për t’u përdorur dhe për t’u pastruar. Konsumon energji shumë të ulët. Zona ku e shtrin efikasitetin e saj 45m². Fuqia: 15W. E perbere me drita LED. Mund te varet kudo qe deshironi. Ngjyre e bardhe.
Sasia
Raporto

Kodi: #66143

Kategori:Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Vrasesi eshte miqësore me mjedisin duke mos leshuar toksina apo tym. Nuk ka asnje rrezik per femijet, kafshet shepiake apo edhe per te rriturit. Struktura e tij eshte e fortë dhe e qëndrueshme, perbehet nga materiali i ABS. Perbehet nga nje pjese ose “tabaka” pastruese ne te cilen mblidhen te gjitha mushkonjat apo inseketet e ndryshme ehd emund ta pastroni sa here qe ajo te mbushur me te tilla. Tubat prej alumini jane bere per te vetmen arsyen qe mos te kene kontakt njerezit apo kafshet shtepiake me kete ngrohese. Vret të gjitha llojet e ndryshme të ndryshme të insekteve. Lehtë për t’u përdorur dhe për t’u pastruar. Konsumon energji shumë të ulët. Zona ku e shtrin efikasitetin e saj 45m². Fuqia: 15W. E perbere me drita LED. Mund te varet kudo qe deshironi. Ngjyre e bardhe.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.