;

Peshore elektronike

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Peshore elektronike Industriale, e cila mund te paloset dhe te kursej goxha hapsire. Pesha: 150g. Permasat: 73 x 30 x 40cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #65652

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Peshore elektronike Industriale, e cila mund te paloset dhe te kursej goxha hapsire. Pesha: 150g. Permasat: 73 x 30 x 40cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.