;

Fshese Me Korent

(0 Vleresime)

8,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fshese kompakte me korent, e pajisur me rrota dhe shirita supesh per ta bere me te lehte perdorimin e saj. Me teknologji te integruar me 4 shtresa pluhuri, te cilat filtrojne bakteriet. Nuk shkakton ajer te ndotur gjate perdorimit keshtu ju do te keni nje ajer te paster ne shtepi. Fuqia: 2600W. Kapaciteti i enes: 2500ml. Tensioni: 220V 50Hz
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshese kompakte me korent, e pajisur me rrota dhe shirita supesh per ta bere me te lehte perdorimin e saj. Me teknologji te integruar me 4 shtresa pluhuri, te cilat filtrojne bakteriet. Nuk shkakton ajer te ndotur gjate perdorimit keshtu ju do te keni nje ajer te paster ne shtepi. Fuqia: 2600W. Kapaciteti i enes: 2500ml. Tensioni: 220V 50Hz

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.