;

Ventilator Ajri

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Ventilator ajri me drite LED. E vogel dhe shume praktike per t'a vendosur ne dhomen tuaj, zyren apo ne cdo ambjent qe deshironi, kjo fal dizanjos i cili mund te paloset. Koka e ventilatorit mund te rrotullohet 360grade. Drita LED me fuqi 1.5W. Bateri: 1600mAh. Me 5 nivele shpejtesie dhe 2 nivele ndricimi te drites. Dimensionet kur ventilatori eshte i hapur: 45 x 18cm. Dimensionet kur ventilatori eshte i mbyllur: 15 x 18cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ventilator ajri me drite LED. E vogel dhe shume praktike per t'a vendosur ne dhomen tuaj, zyren apo ne cdo ambjent qe deshironi, kjo fal dizanjos i cili mund te paloset. Koka e ventilatorit mund te rrotullohet 360grade. Drita LED me fuqi 1.5W. Bateri: 1600mAh. Me 5 nivele shpejtesie dhe 2 nivele ndricimi te drites. Dimensionet kur ventilatori eshte i hapur: 45 x 18cm. Dimensionet kur ventilatori eshte i mbyllur: 15 x 18cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.