;

Varese Multifunksionale

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Varese multifunksionale, organizoni hapësirën e tualetit tuaj ku mund te vendosni shampot, kremrat dhe peshqirët. Mund të përdoret jo vetëm në tualet, por edhe ne kuzhine. Material inox, mund te instalohet ne dy menyra, duke vendosur adeziv ose duke u montuar me vida, sipas fotove perkatese. E thjeshtë dhe praktike. Jepini ambjentit te shtepise suaj nje pamje moderne dhe te bukur.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Varese multifunksionale, organizoni hapësirën e tualetit tuaj ku mund te vendosni shampot, kremrat dhe peshqirët. Mund të përdoret jo vetëm në tualet, por edhe ne kuzhine. Material inox, mund te instalohet ne dy menyra, duke vendosur adeziv ose duke u montuar me vida, sipas fotove perkatese. E thjeshtë dhe praktike. Jepini ambjentit te shtepise suaj nje pamje moderne dhe te bukur.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.