;

Karrige Portative

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,990 Lekë (-50%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Karrige portative 2 ne 1. Kur mbyllet mund te perdoret si n je shkop mbeshtetes, ndersa kur hapet perdoret si karrige. I pershtatshem per kedo i cili ka probleme ne qendrimin ne kembe per nje kohe te gjate. Me nje ndenjese te rehatshme anti-rreshqitese, me doreze shum komode e rrethuar me nje sfungjer te bute dhe me 3 kembeza te forta te cilat mbajne nje peshe deri 100kg. Vjen ne ngjyre te zeze dhe me dimensione: 75 x 22 x 49cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Karrige portative 2 ne 1. Kur mbyllet mund te perdoret si n je shkop mbeshtetes, ndersa kur hapet perdoret si karrige. I pershtatshem per kedo i cili ka probleme ne qendrimin ne kembe per nje kohe te gjate. Me nje ndenjese te rehatshme anti-rreshqitese, me doreze shum komode e rrethuar me nje sfungjer te bute dhe me 3 kembeza te forta te cilat mbajne nje peshe deri 100kg. Vjen ne ngjyre te zeze dhe me dimensione: 75 x 22 x 49cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.