;

Makine rroje per Meshkuj Cronier CR-9230D

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Te gjithe meshkujt mundohen te gjejne nje makine te pershtatshme per vete, pasi gjate procesit mund te kete edhe irritim te lekures. Makina e rrojes Cronier CR-9230D eshte e pajisur me nje maje te krijuar enkas per lekure te ndjeshme. Nje model i projektuar me zhurme minimale gjate punes. Dizajni strukturor dhe teknologjia e zgjuar nderthuren sebashku ne kete pajisje. Parandalon irritimin, skuqjen dhe rritjen e qimeve ne brendesi. Pajsija mund te perdoret me xhel ose me shkume rroje. Ju mund ta perdorni dhe ne te thate dhe me pas te beni larjen e fytyres. Gjithashtu ofron lehtesi ne pastrim. Me bateri 900mAh. Mund t'a perdorni per rreth 60minuta pa nderprerje. Fuqia 15W. Me ekran LED i cili tregon perqindjen e baterise.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Te gjithe meshkujt mundohen te gjejne nje makine te pershtatshme per vete, pasi gjate procesit mund te kete edhe irritim te lekures. Makina e rrojes Cronier CR-9230D eshte e pajisur me nje maje te krijuar enkas per lekure te ndjeshme. Nje model i projektuar me zhurme minimale gjate punes. Dizajni strukturor dhe teknologjia e zgjuar nderthuren sebashku ne kete pajisje. Parandalon irritimin, skuqjen dhe rritjen e qimeve ne brendesi. Pajsija mund te perdoret me xhel ose me shkume rroje. Ju mund ta perdorni dhe ne te thate dhe me pas te beni larjen e fytyres. Gjithashtu ofron lehtesi ne pastrim. Me bateri 900mAh. Mund t'a perdorni per rreth 60minuta pa nderprerje. Fuqia 15W. Me ekran LED i cili tregon perqindjen e baterise.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.