;

Inverter Makine

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Inverter i vogel, ideal per karikimin e produkteve te ndryshme dixhitale, Performanca e lartë e shpërndarjes së nxehtësisë, mbrojtja nga mbingarkesa dhe tensioni i larte, Fuqia: 120 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Inverter i vogel, ideal per karikimin e produkteve te ndryshme dixhitale, Performanca e lartë e shpërndarjes së nxehtësisë, mbrojtja nga mbingarkesa dhe tensioni i larte, Fuqia: 120 W.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.