;

Drite LED per selfie

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Tani te besh foto ne mbremje apo erresire nuk do te jete me problem me Driten LED per selfie ne formen e Apple, e cila vendoset ne smartphone/tablet/laptop-et tuaj per nje ndricim akoma me te mire gjate kohes qe beni foto apo video. Mund t'a karikoni lehte nepermjet nje fishe usb ne laptopin apo kompjuterin tuaj, dhe do te zgjase deri ne 8 ore pasi te jete karikuar plotesisht. Pervecse ne telefon, driten mund ta vendosni dhe ne pasqyren e makeupit duke ju dhene keshtu ndricimin qe ju duhet. Mund te rrotullohet 360 grade. Shume praktike dhe me nje madhesi xhepi qe te lejon t'a marresh kudo me vete. Drita me 3 nivele ndricimi eshte e pajisur me nje buton me te cilin mund ta ndezesh ose fikesh driten.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tani te besh foto ne mbremje apo erresire nuk do te jete me problem me Driten LED per selfie ne formen e Apple, e cila vendoset ne smartphone/tablet/laptop-et tuaj per nje ndricim akoma me te mire gjate kohes qe beni foto apo video. Mund t'a karikoni lehte nepermjet nje fishe usb ne laptopin apo kompjuterin tuaj, dhe do te zgjase deri ne 8 ore pasi te jete karikuar plotesisht. Pervecse ne telefon, driten mund ta vendosni dhe ne pasqyren e makeupit duke ju dhene keshtu ndricimin qe ju duhet. Mund te rrotullohet 360 grade. Shume praktike dhe me nje madhesi xhepi qe te lejon t'a marresh kudo me vete. Drita me 3 nivele ndricimi eshte e pajisur me nje buton me te cilin mund ta ndezesh ose fikesh driten.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.