;

Tastiere Dhe Maus Me Wireless

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Tastiere dhe Maus me Wireless ne modelin K-06. Sensori optik: 1000 DPI, Bateri: 2x AAA, lidhje wireless: 2.4GHz, te pershtashme me: Windows ME / 2000 / XP / Vista / 7 / Mac. Tastriere e holle dhe fine me permasat: 388mm x 113mm dhe mausi: 19mm x 52 x 100. Te dy aksesoret shume praktik dhe komode ne perdorim.
Sasia
Raporto

Kodi: #62626

Kategori:Elektronika, It, Periferike

Kontakt

Shperndaje

Tastiere dhe Maus me Wireless ne modelin K-06. Sensori optik: 1000 DPI, Bateri: 2x AAA, lidhje wireless: 2.4GHz, te pershtashme me: Windows ME / 2000 / XP / Vista / 7 / Mac. Tastriere e holle dhe fine me permasat: 388mm x 113mm dhe mausi: 19mm x 52 x 100. Te dy aksesoret shume praktik dhe komode ne perdorim.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.