;

Sapun duarsh

(0 Vleresime)

50 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Flete sapuni duarsh portable i pershtatshem per udhetime, kamping, shetitje apo cdo aktiviteti tjeter jashte shtepise tuaj. Dimensionet e kutise jane 4.5cm x 6.5cm, mese i pershtatshem per tu mbajtur edhe ne xhep. Ne nje kuti jane te vendosura 20 fije sapuni, ku secila eshte 1 perdorimshe. Cilesia e sapunit eshte shume e mire duke e lene lekuren e duarve pas larjes shume te bute dhe te hidratuar.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Flete sapuni duarsh portable i pershtatshem per udhetime, kamping, shetitje apo cdo aktiviteti tjeter jashte shtepise tuaj. Dimensionet e kutise jane 4.5cm x 6.5cm, mese i pershtatshem per tu mbajtur edhe ne xhep. Ne nje kuti jane te vendosura 20 fije sapuni, ku secila eshte 1 perdorimshe. Cilesia e sapunit eshte shume e mire duke e lene lekuren e duarve pas larjes shume te bute dhe te hidratuar.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.