;

Set me carcafe dopio

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Sas Home Collection Gjendja: Ne Stok

  • Set me carcafe dopio; Set kaq modern qe nuk duhet t'i mungoje dhomes tuaj, material i plote, imitim sateni i nje cilesie te larte; Set kaq i vecante qe permban carcafin, zarfin dhe kellefet e jastekut; Me permasa te carçafit 230 x 250 cm, te zarfit 230 x 250 cm dhe te kellefeve 60 x 90 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #62584

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Carcaf

Kontakt

Shperndaje

Set me carcafe dopio; Set kaq modern qe nuk duhet t'i mungoje dhomes tuaj, material i plote, imitim sateni i nje cilesie te larte; Set kaq i vecante qe permban carcafin, zarfin dhe kellefet e jastekut; Me permasa te carçafit 230 x 250 cm, te zarfit 230 x 250 cm dhe te kellefeve 60 x 90 cm.

Sas Home Collection

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.