;

Celular Nokia 216

(0 Vleresime)

4,490 Lekë 4,990 Lekë (-10%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Telefoni Nokia 216 eshte nje telefon shume praktik dhe rezistent. Me Nokia 216 mund te kryeni funksionet baze qe ju nevojiten nga nje telefon. Bateri e levizshme qe zgjat deri ne 15 ore kohe bisede dhe mbi 1 muaj standby. I vogel praktik, mbahet lehtesisht ne dore. Madhesia e ekranit 2.4 inch me nje kualitet te larte figure. Nokia 150 ju jep ndjesinë e një telefoni të qëndrueshëm dhe cilësore. Ka një bateri jetëgjatë 1020 mAh. I pajisur me ekran me ngjyra, 2 karta SIM, bluetooth, 2 kamera, radio, blic, me rrjet navigimi 2G, RAM 16MB.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Telefoni Nokia 216 eshte nje telefon shume praktik dhe rezistent. Me Nokia 216 mund te kryeni funksionet baze qe ju nevojiten nga nje telefon. Bateri e levizshme qe zgjat deri ne 15 ore kohe bisede dhe mbi 1 muaj standby. I vogel praktik, mbahet lehtesisht ne dore. Madhesia e ekranit 2.4 inch me nje kualitet te larte figure. Nokia 150 ju jep ndjesinë e një telefoni të qëndrueshëm dhe cilësore. Ka një bateri jetëgjatë 1020 mAh. I pajisur me ekran me ngjyra, 2 karta SIM, bluetooth, 2 kamera, radio, blic, me rrjet navigimi 2G, RAM 16MB.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.