;

Celular Nokia 130

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Telefoni Nokia 130 eshte nje telefon shume praktik dhe rezistent (Viti i prodhimit 2017). Me Nokia 130 mund te kryeni funksionet baze qe ju nevojiten nga nje telefon. Bateri e levizshme qe zgjat deri ne 15 ore kohe bisede dhe mbi 1 muaj standby. I vogel praktik, mbahet lehtesisht ne dore. Madhesia e ekranit 1.8 inch me nje kualitet te larte figure. Nokia 130 ju jep ndjesinë e një telefoni të qëndrueshëm dhe cilësore. Ka një bateri jetëgjatë 1020 mAh. Memorie 8M, RAM 4MB, 2 karta SIM, me peshe 70gram, i pajisur me bluetooth dhe kamer.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Telefoni Nokia 130 eshte nje telefon shume praktik dhe rezistent (Viti i prodhimit 2017). Me Nokia 130 mund te kryeni funksionet baze qe ju nevojiten nga nje telefon. Bateri e levizshme qe zgjat deri ne 15 ore kohe bisede dhe mbi 1 muaj standby. I vogel praktik, mbahet lehtesisht ne dore. Madhesia e ekranit 1.8 inch me nje kualitet te larte figure. Nokia 130 ju jep ndjesinë e një telefoni të qëndrueshëm dhe cilësore. Ka një bateri jetëgjatë 1020 mAh. Memorie 8M, RAM 4MB, 2 karta SIM, me peshe 70gram, i pajisur me bluetooth dhe kamer.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.