;

Celular Nokia 106

(0 Vleresime)

2,790 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Telefoni Nokia 106 e bën jetën tuaj më të lehtë. I perbere me polikarbonat te forte. Ka te njejten ngjyre si materiali dhe si pasoje gervishtjet duken me pak. I vogel dhe i lehte ne peshe e ben perfekt per tu mbajtur gjithe kohen me vete. Bateria jete gjate eshte vecantia e ketij celulari. Ekrani 1.8 inch ju lejon të shihni më shumë dhe të argëtoheni duke luajtur lojen klasike Snake dhe lojëra të tjera. Ka një bateri jetëgjatë 800 mAh për të cilën nuk duhet të shqetësoheni. Vend per 2 karta SIM, me peshe 70gram, nuk ka kamer.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Telefoni Nokia 106 e bën jetën tuaj më të lehtë. I perbere me polikarbonat te forte. Ka te njejten ngjyre si materiali dhe si pasoje gervishtjet duken me pak. I vogel dhe i lehte ne peshe e ben perfekt per tu mbajtur gjithe kohen me vete. Bateria jete gjate eshte vecantia e ketij celulari. Ekrani 1.8 inch ju lejon të shihni më shumë dhe të argëtoheni duke luajtur lojen klasike Snake dhe lojëra të tjera. Ka një bateri jetëgjatë 800 mAh për të cilën nuk duhet të shqetësoheni. Vend per 2 karta SIM, me peshe 70gram, nuk ka kamer.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.