;

Celular Nokia 125

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Telefoni Nokia 125 e bën jetën tuaj më të lehtë. Dizajni i ri me butona te mëdhenj, e bëjnë përdorimin e këtij telefoni shumë të rehatshëm. Ky telefon është ndërtuar që të zgjasë për një kohë të gjatë. Ekrani 2.4 inch ju lejon të shihni më shumë dhe të argëtoheni duke luajtur lojen klasike Snake dhe lojëra të tjera. Gjithashtu mund të relaksoheni dhe nën ritmet e muzikës së radios. Ka një bateri jetëgjatë 1,020 mAh për të cilën nuk duhet të shqetësoheni. Me memorie 4MB, vend per 2 karta SIM, me peshe 91gram. Nuk ka kamer.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Telefoni Nokia 125 e bën jetën tuaj më të lehtë. Dizajni i ri me butona te mëdhenj, e bëjnë përdorimin e këtij telefoni shumë të rehatshëm. Ky telefon është ndërtuar që të zgjasë për një kohë të gjatë. Ekrani 2.4 inch ju lejon të shihni më shumë dhe të argëtoheni duke luajtur lojen klasike Snake dhe lojëra të tjera. Gjithashtu mund të relaksoheni dhe nën ritmet e muzikës së radios. Ka një bateri jetëgjatë 1,020 mAh për të cilën nuk duhet të shqetësoheni. Me memorie 4MB, vend per 2 karta SIM, me peshe 91gram. Nuk ka kamer.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.