;

Smartwatch

(0 Vleresime)

3,990 Lekë 4,990 Lekë (-20%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Lenovo Smart Watch S2 është një smartwatch për këdo që dëshiron të ketë një pasqyrë të vazhdueshme të aktiviteteve të tij ditore. Lenovo Smart Watch S2 është dizajnuar në mënyrë perfekte për të matur shumë aktivitete duke përfshirë vrapimin, çiklizmin dhe ecjen. Llogaritja e kalorive të djegura do t’ju ndihmojë me një mënyrë jetese aktive të ekuilibruar. Pedometri i integruar mund të monitorojë vazhdimisht aktivitetin tuaj fizik me statistika. Rripi i orës është bërë nga tekstil, e cila ben te mundur rehatine tuaj kur e keni te vendosur. Eshte e papërshkueshme nga uji, treguesi i statusit të baterisë do t’ju mbajë të vetëdijshëm se kur do të duhet të rimbushni orën. Mund te merni ne kohe reale njoftimet nga smartphone-i juaj. Ka gjithashtu karakteristika sportive: monitorimi i gjumit, kronometër, gjurmimi i kalorive dhe matja e hapave. Treguesi i statusit të baterisë do t’ju mbajë të vetëdijshëm se kur është koha për të ngarkuar orën. Për sa i përket sensorëve, ajo është e pajisur me akselerometër.
Sasia
Raporto

Kodi: #61573

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Lenovo Smart Watch S2 është një smartwatch për këdo që dëshiron të ketë një pasqyrë të vazhdueshme të aktiviteteve të tij ditore. Lenovo Smart Watch S2 është dizajnuar në mënyrë perfekte për të matur shumë aktivitete duke përfshirë vrapimin, çiklizmin dhe ecjen. Llogaritja e kalorive të djegura do t’ju ndihmojë me një mënyrë jetese aktive të ekuilibruar. Pedometri i integruar mund të monitorojë vazhdimisht aktivitetin tuaj fizik me statistika. Rripi i orës është bërë nga tekstil, e cila ben te mundur rehatine tuaj kur e keni te vendosur. Eshte e papërshkueshme nga uji, treguesi i statusit të baterisë do t’ju mbajë të vetëdijshëm se kur do të duhet të rimbushni orën. Mund te merni ne kohe reale njoftimet nga smartphone-i juaj. Ka gjithashtu karakteristika sportive: monitorimi i gjumit, kronometër, gjurmimi i kalorive dhe matja e hapave. Treguesi i statusit të baterisë do t’ju mbajë të vetëdijshëm se kur është koha për të ngarkuar orën. Për sa i përket sensorëve, ajo është e pajisur me akselerometër.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.