;

Krem Per Fytyren

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: makishti cosmetics Gjendja: Ne Stok

  • Krem për heqjen e pigmentimit të qukave dhe efekt zbardhues të fytyrës. Ky produkt është bërë nga ekstrakti natyror biologjik i perpunuar ne teknologji te lartë. Mund të rigjeneroje qelizat e lëkurës dhe eleminoje prodhimin e melaninës, duke e lënë kështu lëkurën të butë dhe delikate. I përshtatshëm për meshkuj dhe femra për moshat 16-40 vjeç.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Krem për heqjen e pigmentimit të qukave dhe efekt zbardhues të fytyrës. Ky produkt është bërë nga ekstrakti natyror biologjik i perpunuar ne teknologji te lartë. Mund të rigjeneroje qelizat e lëkurës dhe eleminoje prodhimin e melaninës, duke e lënë kështu lëkurën të butë dhe delikate. I përshtatshëm për meshkuj dhe femra për moshat 16-40 vjeç.

makishti cosmetics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.