;

Smart Watch G500

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Smart watch G500 i pershtatshem per femra dhe meshkuj. Smartwatch sportiv kaq i bukur me nje dizanj teper elegant. Ekran me një rezolucion te larte. Pervecse ju tregon oren, mund te lidhet me bluetooth permes telefonit tuaj dhe te kryeje te gjitha funksionet e tij, si: t\u pergjigjeni telefonatave, t'ju vijne mesazhe/notrification nga fb/instagram, me GPS, kundra ujit. Kryen edhe funksionet e 1 smartbracelet pasi mat kalorite e djegura, hapat tuaj, monitoron gjumin, rrahjet e zemres. Rrip silikoni qe pershtatet lehtesisht ne dore. Ne pakeyim vjen se bashku me fishen USB per karikim.
Sasia
Raporto

Kodi: #61514

Kategori:Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Smart watch G500 i pershtatshem per femra dhe meshkuj. Smartwatch sportiv kaq i bukur me nje dizanj teper elegant. Ekran me një rezolucion te larte. Pervecse ju tregon oren, mund te lidhet me bluetooth permes telefonit tuaj dhe te kryeje te gjitha funksionet e tij, si: t\u pergjigjeni telefonatave, t'ju vijne mesazhe/notrification nga fb/instagram, me GPS, kundra ujit. Kryen edhe funksionet e 1 smartbracelet pasi mat kalorite e djegura, hapat tuaj, monitoron gjumin, rrahjet e zemres. Rrip silikoni qe pershtatet lehtesisht ne dore. Ne pakeyim vjen se bashku me fishen USB per karikim.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.