;

Rubinet universal 2 ne 1

(0 Vleresime)

1,190 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Rubinet universal për 99% të llojeve të rubinetave në shtëpinë tuaj dhe jo vetëm. Vecantia e këtij rubineti është rrotullimi 720 gradë e cila ju ndihmon në lavamanin e kuzhines tuaj, por gjithashtu shumë i përshtatshëm dhe për në tualet. I lehtë për t'u instaluar dhe pastruar. Material bakri i cilësisë së lartë. Dy lloje të daljes së ujit, ujë pa spërkatje, filtër neto me katër shtresa për të hequr papastërtitë dhe copë litari të dyfishtë për të parandaluar pikimin.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Rubinet universal për 99% të llojeve të rubinetave në shtëpinë tuaj dhe jo vetëm. Vecantia e këtij rubineti është rrotullimi 720 gradë e cila ju ndihmon në lavamanin e kuzhines tuaj, por gjithashtu shumë i përshtatshëm dhe për në tualet. I lehtë për t'u instaluar dhe pastruar. Material bakri i cilësisë së lartë. Dy lloje të daljes së ujit, ujë pa spërkatje, filtër neto me katër shtresa për të hequr papastërtitë dhe copë litari të dyfishtë për të parandaluar pikimin.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.