;

Kulluese Kuzhine

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kulluese kuzhine me 3 pjese (kullues / rende / tas) qe kryejne funksione te ndryshme qe jane shume te domosdoshme ne kuzhinen tuaj. Material çelik-inox, me ngjyre argjendi dhe me cilësi të lartë, jo toksik dhe i sigurt për t’u përdorur.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kulluese kuzhine me 3 pjese (kullues / rende / tas) qe kryejne funksione te ndryshme qe jane shume te domosdoshme ne kuzhinen tuaj. Material çelik-inox, me ngjyre argjendi dhe me cilësi të lartë, jo toksik dhe i sigurt për t’u përdorur.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.