;

Rripi qe rregullon posturen

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Rripi i rregullueshëm i shpatullave është i rehatshëm dhe mund të rregullojë posturën tuaj. Sigurimi i mbështetjes për shpatullat dhe shpinën tuaj që do t'ju ndihmojë të parandaloni një gungë, të riformoni trupin tuaj dhe të korrigjoni posturën duke qëndruar drejt në mënyrë që të dukeni më mirë dhe të ndiheni më të rinjë. Do të tërheqë butësisht shpatullat tuaja, qafa dhe koka do qëndrojnë drejt dhe shtylla juaj kurrizore do të përmirësohet. Elastike, me cilësi të lartë dhe e rehatshme për t'u veshur. Ju mund të rregulloni gjatësinë e rripave në mënyrë që t'ju përshtatet më mirë. E përshtatshme për burra dhe gra.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Rripi i rregullueshëm i shpatullave është i rehatshëm dhe mund të rregullojë posturën tuaj. Sigurimi i mbështetjes për shpatullat dhe shpinën tuaj që do t'ju ndihmojë të parandaloni një gungë, të riformoni trupin tuaj dhe të korrigjoni posturën duke qëndruar drejt në mënyrë që të dukeni më mirë dhe të ndiheni më të rinjë. Do të tërheqë butësisht shpatullat tuaja, qafa dhe koka do qëndrojnë drejt dhe shtylla juaj kurrizore do të përmirësohet. Elastike, me cilësi të lartë dhe e rehatshme për t'u veshur. Ju mund të rregulloni gjatësinë e rripave në mënyrë që t'ju përshtatet më mirë. E përshtatshme për burra dhe gra.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.