;

Tharese flokesh

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Tharesja profesionale e flokeve KEMEI, me fuqi 4000W. Tharese me cilesi shume te larte, e persosur për sallone profesionale. Thani dhe stiloni shpejt dhe lehte floket tuaja pa i demtuar ato, duke i ber me onde/kacurrela apo te drejta. Me dy nivele shpejtesie dhe me 3 nivele te nxehtesise se ajrit, gjithashtu dhe me opsionin e ajrit te ftohte. Tharesja ruan gjithashtu dhe energjine elektrike.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tharesja profesionale e flokeve KEMEI, me fuqi 4000W. Tharese me cilesi shume te larte, e persosur për sallone profesionale. Thani dhe stiloni shpejt dhe lehte floket tuaja pa i demtuar ato, duke i ber me onde/kacurrela apo te drejta. Me dy nivele shpejtesie dhe me 3 nivele te nxehtesise se ajrit, gjithashtu dhe me opsionin e ajrit te ftohte. Tharesja ruan gjithashtu dhe energjine elektrike.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.