;

Tharese flokesh

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Tharesja profesionale e flokeve Kemei, me fuqi 1800W. Vecantia e kesaj tharese, pervec cilesise se larte, eshte qe mund rrotullohet 90 grade. Thani dhe stiloni shpejt dhe lehte floket tuaja pa i demtuar ato, duke i ber me onde/kacurrela apo te drejta. Me dy nivele shpejtesie gjithashtu dhe me opsionin e ajrit te ftohteTharesja ruan gjithashtu dhe energjine elektrike. E shkelqyeshme për sallone profesionale, gjithashtu per perdorim shtepiak dhe udhetime.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tharesja profesionale e flokeve Kemei, me fuqi 1800W. Vecantia e kesaj tharese, pervec cilesise se larte, eshte qe mund rrotullohet 90 grade. Thani dhe stiloni shpejt dhe lehte floket tuaja pa i demtuar ato, duke i ber me onde/kacurrela apo te drejta. Me dy nivele shpejtesie gjithashtu dhe me opsionin e ajrit te ftohteTharesja ruan gjithashtu dhe energjine elektrike. E shkelqyeshme për sallone profesionale, gjithashtu per perdorim shtepiak dhe udhetime.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.