;

Set me carcafe Gucci dopio zarf

(0 Vleresime)

2,790 Lekë

Shitesi: Sas Home Collection Gjendja: Ne Stok

  • Set me carcafe Gucci dopio zarf; Set kaq modern qe nuk duhet t'i mungoje dhomes tuaj, material i plote, imitim sateni i nje cilesie te larte; Set kaq i vecante qe permban carcafin, zarfin dhe kellefet e jastekut; Me permasa te carçafit 270 x 270 cm, te zarfit 230 x 250 cm dhe te kellefeve 50 x 80 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #61360

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Carcaf

Kontakt

Shperndaje

Set me carcafe Gucci dopio zarf; Set kaq modern qe nuk duhet t'i mungoje dhomes tuaj, material i plote, imitim sateni i nje cilesie te larte; Set kaq i vecante qe permban carcafin, zarfin dhe kellefet e jastekut; Me permasa te carçafit 270 x 270 cm, te zarfit 230 x 250 cm dhe te kellefeve 50 x 80 cm

Sas Home Collection

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.