;

Grila per Dritare

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Grila për dritare apo dyer janë të domosdoshme jo vetëm që të bllokojnë në mënyrë efektive rrezet e diellit, por gjithashtu sigurojnë më shumë privatësi, errësojnë dhomën për bllokimin e dritës, i bëjnë ato ideale për gjumin e ditës dhe gjithashtu janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për dhomat multimediale, zyrat, dhomat e gjumit dhe kudo. Permasa 90* 130 cm.Të pershtatshme për cdo model dritaresh/dyersh.
Sasia
Raporto

Kodi: #60979

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Grila për dritare apo dyer janë të domosdoshme jo vetëm që të bllokojnë në mënyrë efektive rrezet e diellit, por gjithashtu sigurojnë më shumë privatësi, errësojnë dhomën për bllokimin e dritës, i bëjnë ato ideale për gjumin e ditës dhe gjithashtu janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për dhomat multimediale, zyrat, dhomat e gjumit dhe kudo. Permasa 90* 130 cm.Të pershtatshme për cdo model dritaresh/dyersh.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.