;

Drite LED

(0 Vleresime)

350 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Dritë adezive LED. E pajisur me bateri dhe buton që mundëson fikjen dhe ndezjen e dritës, me përmasat: 113mm x 70mm x 22mm. E përshtatshme për garderobën, korridoret, llambat e shtratit, kutitë e mjeteve, kampingun, shtëpinë dhe makinën. Gjithashtu e përshtatshme për fëmijë dhe të moshuar.
Sasia
Raporto

Kodi: #60977

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Dritë adezive LED. E pajisur me bateri dhe buton që mundëson fikjen dhe ndezjen e dritës, me përmasat: 113mm x 70mm x 22mm. E përshtatshme për garderobën, korridoret, llambat e shtratit, kutitë e mjeteve, kampingun, shtëpinë dhe makinën. Gjithashtu e përshtatshme për fëmijë dhe të moshuar.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.