;

Elektrik Dore

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Elektrik Dore. I thjeshte ne perdorim, mjafton nje klik. I rikarikueshem, me fishe USB. Dizajn kunder rreshkitjes, i vogel dhe portabel, mund ta merrni kudo me vete.
Sasia
Raporto

Kodi: #60726

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Elektrik Dore. I thjeshte ne perdorim, mjafton nje klik. I rikarikueshem, me fishe USB. Dizajn kunder rreshkitjes, i vogel dhe portabel, mund ta merrni kudo me vete.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.