;

Drite LED

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Drite Solar LED per ambjente te jashtme. Modeli: LL-63T. Me nje dizajn praktik dhe te bukur. Perfekt per te ndricuar ne ambientet ku mungon drita, pajisur me drita LED. Ideale per tu vendosur ne mur. Rezistente ndaj ujit. Bateri cilesore litiumi. Ka 3 modalitete kur ndizet: kur kalojne njerez, kur behet erresire ose gjithmone on. Fuqia 30 W
Sasia
Raporto

Kodi: #60703

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Drite Solar LED per ambjente te jashtme. Modeli: LL-63T. Me nje dizajn praktik dhe te bukur. Perfekt per te ndricuar ne ambientet ku mungon drita, pajisur me drita LED. Ideale per tu vendosur ne mur. Rezistente ndaj ujit. Bateri cilesore litiumi. Ka 3 modalitete kur ndizet: kur kalojne njerez, kur behet erresire ose gjithmone on. Fuqia 30 W

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.